top of page

About Us

Sanat hayata dokunduğunda her şey daha gizemli, daha anlamlı, daha başka. Hayat, sanatla olağanüstü. Yaşam alanlarınızda sanata yer açın. Güzellik sizi camın berraklığıyla, ışık ve renkle sarmalasın. Mekanlarınızı olağanüstü kılmak için vitrayın dokunuşuna izin verin.

 

İnsanlar yaşam alanlarında kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bir atmosfer yaratmak adına, dekorasyonu bir estetik ihtiyaç olarak her zaman duyumsamışlardır. Vitray da, bu ihtiyaca cevap veren klasik bir zanaat olarak yüzyıllardır ön planda olmuştur. Vitray Atölyesi olrak misyonumuz, bu klasik zanaatı günümüz modern dekorasyon biçimlerine uyarlarken geleneklerinden de kopmamak, evlerde ve işyerlerinde yaşam alanlarının estetik açıdan daha değerli bir biçime sahip olmasını sağlamak, mekanların mimarisine ve dekorasyonuna uygun tasarımlar sunmak ve bütün bunları aynı zamanda müşterilerimizin tercihleri, kalite, renk ve moda anlayışları çerçevesinde gerçekleştirmektir. 

           

Vitray Atölyesi, sanatsal anlamda mesleki tatmini hiç bir zaman göz ardı etmeden yapacağı müşteri odaklı çalışmalarıyla göz dolduran bir işletme olabilmek için var gücüyle çalışmayı her daim sürdürecektir.

Ekibimiz

bottom of page